GRECJA: Pakistańscy migranci zwabili do stodoły brytyjską turystkę by ją zgwałcić

0

Młoda brytyjska turystka  zgłosiła policji w Kalamaki, że trzech pakistańskich imigrantów próbowało ją zgwałcić minioną sobotę w pobliżu Laganas, na wyspie Zakinthos.

Młoda Brytyjka, po nocnej zabawie w klubie niedaleko Laganas, zagubiła się w drodze do hotelu, więc poprosiła nieznajomego o wskazanie drogi.

Zamiast zaprowadzić ją do hotelu, pakistański mężczyzna zaprowadził ją do pobliskiej stodoły, gdzie mieszkał z rodakami. Najwyraźniej poinformował ich już wcześniej przez telefon, że zbliża się z kobietą ponieważ czekali na nią zupełnie nadzy.

Gdy przyszła, usiłowali ją rozebrać, ale krzyczała i broniła się. Następnie uciekła ze stodoły i wybiegła na główną ulicę, gdzie znalazł ją taksówkarz, który natychmiast zadzwonił na policję.

Wkrótce zatrzymano pięciu pakistańskich mężczyzn, którzy zostali oskarżeni przez lokalną policję o próbę gwałtu. Poszkodowana zidentyfikowała trzech sprawców. Grecka policja obecnie bada sprawę.

Wyspa Zakinthos jest bardzo popularnym miejscem turystycznym, szczególnie dla młodych Brytyjczyków, a takie wydarzenia niepokoją zarówno turystów, jak i lokalną społeczność.

Młodzi turyści powinni zachować szczególną ostrożność dla własnego bezpieczeństwa, ponieważ grecki rząd wydaje się nie być w stanie ich chronić szczególnie w nocy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ