Francuski polityk: Francja jest skolonizowana przez imigrantów

0

W jednym z najczęściej oglądanych programów telewizyjnych we Francji francuski polityk Nicolas Dupont-Aignan powiedział: „Francja jest skolonizowana przez imigrantów”. Jego komentarz trafił na nagłówki gazet zaledwie kilka godzin później po emisji programu telewizyjnego. Natychmiast ekstremistyczni proimigracyjni członkowie prasy oskarżyli go o rasizm.

Nicolas Dupont-Aignan, który jest jednym z liderów Frontu Narodowego, wyraził swój pogląd w dyskusji zdominowanej przez liberalnych aktorów i dziennikarzy.

– Szacuję, że nasz kraj jest gospodarczo, religijnie i politycznie skolonizowany przez migrantów, którzy przybywają na naszą ziemię – powiedział M. Dupont-Aignan.

Chociaż Koran jasno mówi o swoim totalitarnym i celu panowania nad światem oraz eksterminacji lub zniewoleniu wszystkich, którzy opierają się islamowi, to uczestnicy dyskusji wyładowali swój gniew na polityku FN, gdy tylko wypowiedział swoje uwagi. Nicolas Dupont-Aignan usłyszał tez, że jest „gorszy niż Marine le Pen” a także, że jest faszystą. Ale publiczność wiwatowała.

voe

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ