SZWECJA: Antyimigrancka partia prowadzi w sondażach przed wrześniowymi wyborami

1

Poparcie dla antyimigranckiej partii Szwedzkich Demokratów wzrosło o 5,5 punktu procentowego w najnowszym sondażu z Yougov, osiągając 28,5 procent, informuje szwedzki dziennik Metro .

Zgodnie z czerwcowym sondażem przeprowadzonym przez Yougov, Szwedzcy Demokraci maja obecnie największe poparcie wśród partii. Na drugim miejscu znalazły się socjaldemokraci z 22 procent.

– To jest jak najbardziej wymarzone miejsce – mówi sekretarz Szwedzkich Demokratów Richard Jomshof.

Metro wspomina, że ​​niektórzy uczestnicy badania stwierdzili, że przeszli z popierania socjaldemokratów na Szwedzkich Demokratów. 53-letni mężczyzna z południowej Szwecji mówi: – Socjaldemokraci wielokrotnie oszukiwali ludzi, demontując dobrobyt, podnosząc podatki. Pozwalali na migrację bez właściwej oceny wpływu i skutecznie zniszczyli Szwecję. Unikają omawiania problemów i wykazują pogardę dla demokracji. Nigdy, nigdy więcej!

We wrześniu odbędą się w Szwecji wybory parlamentarne.

voe

1 KOMENTARZ

  1. Szwecja kojarzyła mi się jako idealna kraina do życia ,goscinna ,bogata ale bardzo poprawna politycznie,
    Dziś gdy patrzymy na zgliszcza i pozostałości po latach swiętnej koniunktury,odzywają się w sercach szwedów pragnienia powrotu do dawnych dobrych i beztroskich czasów ,
    A wszystko z powodu źle rozumianej gościnności i otwartości.
    Nie chcąc pogłębiać degradacji i destrukcji kraju Szwedzi już mòwią stanowcze nie,za głosami Polski,Węgier,Czech ,Słowacji a ostatnio Włoch postanowili walczyć o Szwecję
    I chwała im za to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ