Według greckiej strony internetowej poświęconej dobrostanowi zwierząt Zoosos . Policji w departamencie Perama w Atenach zajmuje się zabójstwem bezpańskiego psa, który został tez zgwałcony i w pobliskim obozie dla uchodźców w Skaramagce.

Personel znalazł martwą sukę w centrum obozu, przykrytą kocem. Niewielki pies miał oczywiste oznaki brutalnego gwałtu na narządach rodnych, ale oprócz tego żadnych innych zewnętrznej ran.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

Ciało psa zostało przeniesione do Centrum Interdyscyplinarnego Opieki nad Zwierzętami Bezdomnymi w Atenach w celu przeprowadzenia badań lekarskich i ustalenia dokładnej przyczyny śmierci zwierzęcia.

Według Zoosos, szef obozu uchodźców w Skaramagce, Giorgos Karoglou, potwierdził ten incydent.

Strona internetowa Eksegersi Ellinon , informuje, że grecki premier Giannis Lagos z greckiej partii National Dawn Dawn złożył pytanie do odpowiedzialnego Ministra Sprawiedliwości i Ministra Spraw Wewnętrznych, w którym poprosił o informacje na temat przyczyny śmierci psa.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

Ponadto domaga się, aby sprawiedliwość została wymierzona sprawcom tak szybko, jak to możliwe.

Dotychczas ministrowie nie odpowiedzieli na pytania premiera, z których kopie zamieszczamy.

edos

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ