Policjanci z Ustki apelują do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciu. Mężczyzna ten podejrzewany jest o dokonanie próby gwałtu. Napaść miała miejsce w niedzielny poranek (17 czerwca) na plaży między Ustką a Orzechowem.

Przed godz. 8 mężczyzna zaatakował spacerującą po plaży kobietę, złapał ją za szyję, przewrócił i szarpał za ubranie. Kobiecie udało się jednak  uciec.

ZOBACZ!  Przełomowe wieści ws. Iwony Wieczorek. Tajemnicze zaginięcie coraz bliżej rozwiązania

Śledczy nie ujawniają więcej informacji ze względu na dobro poszkodowanej. Postępowanie prowadzone jest w związku z tzw. „inną czynnością seksualną”. Sprawcy grozi kara nawet do 8 lat więzienia.

Mundurowym udało się dotrzeć do nagrania z kamery monitoringu, które przedstawia poszukiwanego. – Mężczyzna jest wysoki (ok. 180 cm wzrostu), ma ok. 30 lat i ciemne, krótkie włosy. W dniu napaści był ubrany w czerwoną koszulę, czarne spodenki przed kolano oraz sportowe czarne buty.

ZOBACZ!  Marcin Najman zawalczy ze znanym dziennikarzem? Jest oficjalne wyzwanie!

Pomorska policja prosimy o pomoc w odnalezieniu napastnika. Kontaktować się można z komendą w Ustce (tel. 59 815 27 00) lub z najbliższą jednostką (tel. 997 i 112).

Policja zapewniam dyskrecję i anonimowość ws. otrzymanych informacji.

KWP Słupsk/eo

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ