Lewicowy i ich bojówka Antifa wzywają niemieckich kibiców do kradzieży i usunięcia flag Niemiec podczas Mistrzostw Świata , ponieważ promują ona nacjonalizm i wykluczają migrantów.

Na swojej stronie internetowej grupa twierdzi, że ci, którzy wywieszają flagi w oknach lub na samochodach „ranią i gardzą grupami ludzi, takimi jak imigranci, ludzie kolorowi] i inni, którzy nie są częścią kolektywu narodowego”.

Lewacy nie chce widzieć flag wokół siebie, „czy to na domach, na samochodach czy w supermarkecie … przestrzeń publiczna staje się coraz bardziej czarna i czerwona”.

Twierdzą oni, że wzrost liczby flag „faktycznie prowadzi do wzrostu ilości przemocy na tle rasowym„.

„Zabieraj niemieckie flagi i walcz o nieograniczone społeczeństwo” – zachęcają swoich sympatyków i członków.

Niemieckie media donoszą, że grupa przekazał szczegółowe instrukcje na temat najlepszych sposobów, aby zniszczyć flagi, w tym w jaki sposób mogą zostać one zerwane z samochodów i jak można je wykorzystać.

„Polowanie na flagi oferuje wiele możliwości do uprawiania sportów i ćwiczeń o różnym charakterze, ale flagi mogą być również gromadzone i przetwarzane dla wszechstronnego wykorzystania”. Sugerują, że pod odcięciu z flagi żółtego koloru można zszyć pozostałe fragmenty i wykonać torbę Antify.

Młodzi ludzie są zachęcani aby zostawić notatkę jeśli ukradnie się flagę, aby właściciel wiedział, że stało się tak „aby wyeliminować nacjonalizm”.

Źródło