Indonezyjska kobieta została wycięta z żołądka gigantycznego pytona, gdy wąż zjadł ją żywcem.  Film pokazuje, jak mieszkańcy wioski otwierają stworzenie, aby odzyskać ciało kobiety.

54-letnią Wa Tibą, zaginęła w południowo-wschodnim rejonie wyspy Sulawesi w czwartek wieczorem, po tym, jak poszła sprawdzić plantację kukurydzy. Następnego ranka rodzina szukająca jej znalazła latarkę, kapcie i maczetę na ziemi w pobliżu plantacji, donosi Tribune News.com.

Później wieśniacy zauważyli ośmiometrowego pytona ze spuchniętym brzuchem w pobliżu pola kukurydzy. Przypuszczali, że ​​Tiba została połknięta w całości przez węża, co skłoniła mieszkańców do zabicia pytona.

Film pokazuje dziesiątki ludzi idących w stronę martwego pytona, aby zobaczyć jego rozbiór. Wąż jest rozcinany przez grupę ludzi, gdy tłum wokół niego patrzy na to. Później szczątki Tiby są usuwane z brzucha węża – w pełni ubrane i nietknięte.

W ubiegłym roku ciało 25-letniego farmera zostało połknięte przez  gigantycznego pytona na tej samej wyspie Sulawesi. Akbar Salubiro pracował nad plantacją oleju palmowego, kiedy został zaatakowany i zjedzony.

Gigantyczne pytony, które zwykle sięgają sześciu i więcej metrów pochodzą z południowo-wschodniej Azji i zaliczają się do największych węży na świecie.

mak