Stallone podejrzany o gwałt

0

Prokuratura w Los Angeles oświadczyła, że prowadzi dochodzenie przeciwko hollywoodzkiej gwieździe Sylvestrowi Stallone. Aktor jest podejrzany o dokonanie napaści seksualnej.

Rzecznik prokuratury Greg Risling poinformował, że sprawą zajmuje się jednostka odpowiedzialna za przestępstwa seksualne, ale nie podał żadnych szczegółów. Wskazał jedynie, że zgłosiła ją policja z Santa Monica.

Prawnicy Stallone’a nie odnieśli się do doniesień Agencji Reutera.

W grudniu zeszłego roku prawnik aktora Martin Singer przyznał, że kobieta „złożyła na policję doniesienie dotyczące rzekomego gwałtu, do którego miało dojść 27 lat temu”.

– Mój klient kategorycznie zaprzecza tym twierdzeniom – podkreślił.

Policja z Santa Monica przyznała w grudniu, że badają zgłoszenie, które wpłynęło miesiąc wcześniej, dotyczące rzekomego przestępstwa seksualnego popełnionego w latach 90. przez aktora.

71-letni Sylvester Stallone to jedna z największych gwiazd kina. Sławę zyskał dzięki występom w filmach o losie boksera Rocky’ego Balboa oraz filmach akcji z serii „Rambo”. Był trzykrotnie nominowany do Oscara.

Po tym jak ujawniono, że jeden z największych producentów filmowych Harvey Weinstein molestował aktorki w Hollywood, zaczęto tropić przypadki przestępstw seksualnych. Zarzuca się je m.in. aktorowi Morganowi Freemanowi.

źródło: Agencja Reutera/tvp.info

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ