WIELKA BRYTANIA: Gdy Tommy Robinson jest uwięziony, 90 procent powracających dżihadystów jest wolnych

2

Podczas gdy Tommy Robinson przebywa w więzieniu za relacje z procesu muzułmańskich gangów gwałcicieli, które rząd brytyjski ma nadzieję ukryć przed opinią publiczną, powracający na wyspy bojownicy ISIS są wolni.

Tylko 40 z ponad 400 bojowników dżihadu, którzy prawdopodobnie powrócili do Wielkiej Brytanii, zostało oskarżonych. Jednak wielu z nich otrzymało domy i może swobodnie przemieszczać się po naszych ulicach brytyjskich miast.

Minister bezpieczeństwa Ben Wallace ujawnił dane liczbowe , ponieważ najwyraźniej nie ma wystarczających dowodów, aby skazać większość dżihadystów powracających do Wielkiej Brytanii.

Poseł John Woodcock, który naciskał na ujawnienie danych liczbowych, stwierdził: – Nic dziwnego, że rząd starał się zachować w tajemnicy, że udało mu się oskarżyć tylko jednego na dziesięciu brytyjskich dżihadystów powracających z Syrii. To afront wobec naszego kraju. Trudność ze zgromadzeniem dowodów oznaczają, że ​​nie ma szans ukarać ludzi, którzy poszli na pomoc złemu reżimowi, który chciał zabijać brytyjskich cywilów . Rząd nigdy nie powinien był pozwolić tym niebezpiecznym dżihadystom, którzy wyjechali za granicę, którzy walczyli o islamską sprawę, aby wrócili do Wielkiej Brytanii. Jednocześnie zabraniając bojownikom o wolność, takim jak Tommy Robinson, możliwość głoszenia prawdy na ten temat.

voe

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ