NIEMCY: Ośmiu uchodźców gwałciło i filmowało 13-letnią uczennicę

0

 

Ośmiu  bułgarskich chłopców (w wieku od 14 do 16 lat) mających status uchodźcy, jest podejrzanych o zgwałcenie pod koniec kwietnia 13-letnią dziewczyny. Uchodźcy filmowali gwałt  za pomocą telefonów komórkowych.

 Sześciu podejrzanych Bułgarów w wieku od 14 do 16 lat jest w areszcie, dwóch innych jest poszukiwanych, według Bildzeitung mogli już osiedlić się za granicą.

Jak opisuje to Bild, bułgarska grupa młodzieżowy nękała nastolatkę w Parkbad. Dziewczyna była tam z przyjaciółmi i wracała do domu około godziny 18.00. W zalesionym terenie przy basenie 13-latka spotkał się ponownie z ośmioma młodymi ludźmi.

Według prokuratora, natychmiast nastąpiło „poważne przestępstwo seksualne”. Podobno dwóch głównych sprawców zgwałciło uczennicę, podczas gdy inni obserwowali i filmowali to za pomocą telefonów komórkowych. Potem ośmiu sprawców przeciągnęło dziewczynę przez las w stronę mostu autostradowego i dalej ją gwałciło.

Według prokuratury wideo pomogło zidentyfikować sprawców. Nadal prowadzone są badania nad dokładnym charakterem przestępstwa.

 źródło

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ