Anthony Bourdain, gwiazdor programów telewizyjnych, zamierzał ujawnić pedofilów wśród amerykańskich elit. Zanim to zrobił został znaleziony został znaleziony martwy, w upozorowanym samobójstwie.

Jak podaje CNN, 61-letni Bourdain pracował we Francji nad nowym odcinkiem swojego programu „Parts Unknown” . I tam został znaleziony martwy w pokoju hotelowym.

Chociaż śmierć pana Bourdaina została oficjalnie uznana za samobójstwo, wielu uważa jego śmierć za podejrzaną.

ZOBACZ!  Doda lubi szokować zdjęciami, jednak jej fani zwrócili uwagę na co innego

Bourdain był otwartym krytykiem hollywoodzkiego seryjnego gwałciciela, Harveya Weinsteina, i publicznie wyzwał producenta filmowego do stawienia czoła sprawiedliwości .

Bourdain publicznie  uderzył także w Hillary Clinton za jej pełną wiedzę o nadużyciach Weinsteina od dziesięcioleci.

Na kilka tygodni przed samobójstwem Anthony Bourdain ujawnił, że był prześladowany i zastraszany przez agentów Clintona.

ZOBACZ!  Królowa Elżbieta II obawiała się Księżnej Diany. Prawda wyszła na jaw po latach

W ubiegłym tygodniu grupa weteranów na terenach należących do Fundacji Clintona odkryła obóz, w którym zajmowano się handlem dziećmi. W ślad za tym i ostatnimi wiadomościami  handlu seksualnym dziecimi, Bourdain planował ujawnić pedofilskie powiązania amerykańskich elit.

Nytimes.com donosi, że jego matka, Gladys Bourdain, która była długoletnią redaktorką w The New York Times, powiedziała, że ​​nic nie wskazuje na to, aby jej syn mógł pomyśleć o samobójstwie.

ZOBACZ!  Zygmunt Chajzer już po operacji. Z jego ust padły ważne słowa, wiadomo jak się czuje

– Był absolutnie ostatnią osobą na świecie, która zrobiłaby coś takiego – powiedziała pani Bourdain.

eps

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ