Porcelana sprawdza się w wielu sytuacjach. Sprzed lat, pamiętamy ją z wystawnych obiadów u babci. Dzisiaj towarzyszy nam praktycznie każdego dnia. Jemy na niej nie tylko my, ale także nasze dzieci, które doczekały się dedykowanych kolekcji. Porcelana sprawia, że nasza codzienność staje się wyjątkowa. Wciąż jest jednym z najpiękniejszych prezentów, który po latach staje się nośnikiem wspomnień. Czemu nie zabrać jej także na… piknik? Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” udowadniają, że „białe złoto” niejedno ma imię.

Oblicze uroczyste – Prezent niezapomniany

 

Ślubny sezon w pełni. Wielu z nas zastanawia się, co zadowoli parę młodą. Wachlarz możliwości jest niemal nieograniczony. Jednak prawdziwą wartość ma to, co po latach przywoła wspomnienia i ciepłe emocje. Porcelanowy serwis podarowany w dniu ślubu będzie nieodłącznym elementem nowego, wspólnego życia nowożeńców. Dodatkowym atutem jest możliwość personalizacji. Na porcelanie mogą widnieć inicjały Państwa młodych, czy data ich ślubu, co na zawsze pozostanie bezcennym symbolem tego dnia. „Rozważny i romantyczny” serwis Kamelia z Chodzieży łączy reliefowe piękno z użytecznością. Ten wyjątkowy fason obejmuje wiele praktycznych naczyń, jak maselniczki, naczynia do octu i oliwy oraz różnych rozmiarów salaterki i półmiski. Kolekcję możemy komponować z pojedynczych elementów, a także kupić w klasycznych zestawach obiadowych i do kawy na 12 osób, co sprawia, że może stać się on prezentem idealnym – dopasowanym do potrzeb obdarowanego.

 

Oblicze codzienne – A może piknik?

 

Czasy, kiedy porcelana wyjmowana była z kredensu wyłącznie na święta dawno minęły. Dzisiaj, nikogo nie dziwi śniadanie na tarasie z porcelanowego zestawu, czy pierwszy posiłek malucha z kolekcji dedykowanej dzieciom. A gdyby jeszcze bardziej przełamać stereotypy i porcelanę zabrać na piknik? Czemu nie! Letnie przyjęcie w ogrodzie nabierze zupełnie nowego charakteru. Zapomnij o plastikowych talerzykach. Otaczaj się pięknem – zabierz porcelanę do ogrodu. Serwis Kamelia sprawi, że przyjęcie w plenerze stanie się eleganckie niczym w najbardziej wykwintnej sali. Smukły, ręcznie dekorowany reliefowy fason idealnie pasuje do przygotowania nastrojowych aranżacji stołu. Kolacja z przyjaciółmi na tarasie?  Zaproszeni goście docenią eleganckie nakrycie stołu w niezobowiązującej atmosferze.

 

Dla wszystkich, pragnących otaczać się pięknem, Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” przygotowały specjalną promocję na wybrane, duże, porcelanowe zestawy, które można nabyć 20% taniej. Promocja trwa od 1.06.2018 r. do 30.06.2018 r.. Promocje nie łączą się. Bezpłatna wysyłka serwisów objętych promocją pod wskazany adres na terenie Polski.  Serwisy objęte promocją znajdują się pod linkiem: https://porcelana.pl/promocje/serwisy-20.html.

 

Dossier marki

 

Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” to największe wytwórnie porcelany cienkościennej w Europie. Na ich doświadczenie przekłada się 228 lat dbałości o najmniejszy detal oraz pasji tworzenia niepowtarzalnego wzornictwa. Już od czasów dwudziestolecia międzywojennego zrzeszały najwybitniejszych artystów m.in. Józefa Wysockiego, Wincentego Potackiego czy Bogdana Wendorfa, których nazwiska tworzą historię polskiego wzornictwa. Współpracując z wybitnymi projektantami oferują luksusową porcelanę inspirowaną tradycją i niepowtarzalnym w światowej skali designem. Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” skupiają w sobie trzy renomowane marki: „Ćmielów”, „Chodzież” oraz „Ćmielów Design Studio”. Renoma ręcznie wykonywanych porcelanowych zastaw, figurek oraz galanterii została doceniona w najdalszych zakątkach naszego globu.

 

Magdalena Dymek