Borlänge Multicultural Association, to organizacja, która otrzymuje milion koron wsparcia od szwedzkich podatników. Pieniądze mają pomóc zwalczani uprzedzeń, że imigranci dopuszczają się zbrodni.  Tymczasem założycielem i skarbnikiem organizacji jest Noredin Shivan, 28-latek, który figuruje w rejestrze policyjnym z dwunastoma przestępstwami. Teraz został skazany na karę więzienia za zgwałcenie śpiącej nastoletniej, którą wcześniej upił alkoholem w Borlänge.

Borlänge Multicultural Association, zostało założone po tym, jak media napisały o problemach z przestępczością w imigranckim osiedlu mieszkaniowym Tjärna ängar w Borlänge. Celem było pokazanie, że pochodzenie mieszkańców tej okolicy „nie ma znaczenia”.

Wkrótce na konto organizacji wpływały duże dotacje, a największy był wkład gminy Borlänge, ktory pochodzi z Państwowej Rady Kultury, wypłacono 850 000 koron.

Tymczasem 2 kwietnia tego roku kurdyjski skarbnik stowarzyszenia zgwałcił 18-letnią dziewczynę w mieszkaniu w Borlänge.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

Dziewczyna stwierdziła, że bawiła się z innymi osobami i była bardzo pijana. O trzeciej w nocy poszła spać. Kiedy później poszła do toalety, drzwi nagle zostały zamknięte przez Ahmeda Abdulrahmana, który wszedł do środka. Wszedł do toalety wbrew jej woli i próbował zaprosić ją do seksu oralnego, powiedziała dziewczyna w sądzie okręgowym.

– Zdjął spodnie i machał mi genitaliami przed twarzą, stałam zszokowana i wkurzona. – zeznała. – Chciałam opuściła dom, ale inna jedna dziewczyna prosiła abym z nią został.

Leżąc na kanapie, poczuła, że ​​Noredin dotyka jej ciało. Złapał ją za klatkę piersiową i wsunął jej palce pod brzuch.  Broniła się i Nordedin zostawił ją w łóżku a sam poszedł do toalety. Dziewczyna zasnęła z powodu wypitego alkoholu.  Gdy spała poczuła, że Noredin odbywa z nią stosunek pochwowy. Obudziła się, miała ściągnie spodnie a Kurd trzymała ją mocno i zmuszał do kontynuowania stosunku, podał Telewizja Szwedzka.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

W końcu dziewczyna uwolniła się, podciągnęła spodnie i pobiegła do toalety. Kiedy ściągnęła spodnie, zobaczyła, że ​​jest zakrwawiona. Kurd pozbawił ją bowiem dziewictwa. Po chwili przyszedł do niej Noredin, i spytał ją, co się stało. Poprosiła go, żeby wyszedł, tak jak on.. Nalegał, by nie dzwoniła na policję, ponieważ miał żonę i dzieci.

Mimo to po opuszczeniu mieszkania kobieta zawiadomiła policję, która przyjechała po 30 minutach.

Noredin przybył do Szwecji wraz ze swoją rodziną, jako tak zwani uchodźcy z Kurdystanu. Wcześniej był dobrze znany policji już wtedy, nawet gdy założył stowarzyszenie finansowane z funduszy publicznych.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

Noredin został skazany po raz pierwszy w 2006 roku. Sąd okręgowy w Falun skazał Noredin w listopadzie 2009 roku za kradzież, a w lutym 2012 za przestępstwa narkotykowe i napaść z nożem. We wrześniu 2015 roku Svea osądzono go za przestępstwa narkotykowe, a we wrześniu 2017 roku za przestępstwa narkotykowe, stawianie oporu policji i przemoc wobec urzędników.

Dwie pozostałe osoby, które utworzyły stowarzyszenie razem z Noredinem, również pojawiają się w rejestrze karnym.

18 maja 2018 roku Noredin został skazany przez Sąd Rejonowy w Falun za gwałt na 18-latce, na karę dwóch lata więzienia. Zapłaci też 115 000 euro odszkodowania dziewczynie.

źródło

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ