SZWECJA: Hussain zgwałci na raz dwie 14-latki

0

Dwie 14-letnie dziewczynki z Dalarny postanowiły uciec z domu. Skończyło się na tym, że zostały zgwałcone przez uchodźcę, Hussaina, który przywiózł je do swojego schroniska.

Afgańczyk był już wcześniej skazany za uderzenie dziewczyny na festiwalu muzycznym „Putte i Parks”, ale uniknął deportacji.

W grudniu 2017 roku, dwie 14-letnie uczennice postanowiły razem uciec z domów.

Pojechały na dworzec kolejowy w Rättvik, gdzie zamierzały spędzić noc. Ale było zimno i nagle pojawił się Hussain, oferując dziewczynom spanie w swoim pokoju.

Po pewnym czasie dziewczęta zgodziły się udać do schroniska dla uchodźców w Borlänge, w którym mieszkał Afgańczyk. Powiedział im, że muszą być cicho, aby personel nie dowiedział się, że tam są.

Gdy weszli do pokoju, Hussain zaczął dotykać dziewczyny i zażądał, aby go pocałowały. W łóżku 14-latki na próżno próbował uciec przed seksem. Było to daremne. Uchodźcy udało się zgwałcić obie nastolatki po kolei.

Kiedy w końcu dziewczynki zdołały uciec ze schroniska, skontaktowały się z rodziną, która powiadomiła policję. Hussain złożył 26 grudnia 2015 r. wniosek o udzielenie azylu Twierdził, że ma 15 lat, ale Szwedzka Służba Migracyjna odkryła, że ​​kłamał i jest dorosły. Wniosek o azyl w Afganistanie został odrzucony w dniu 8 grudnia 2017 r.

Mimo to Hussain, został obecnie skazany za podwójny gwałt tylko na półtora roku więzienia.

źródło

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ