Raport niemieckiego Federalnego Urzędu Kryminalnego (BKA) pokazuje, że ponad 100 niemieckich obywateli każdego dnia jest ofiarami przestępstw popełnianych przez migrantów, donosi The Epoch Times.

Według badań BKA, w 2017 roku zarejestrowano 39 096 niemieckich ofiar przestępstw imigranckich , co stanowi nowy rekord . Liczba ta jest o 23,7 procenta wyższa niż przed rokiem (31 597).

Oznacza to, że każdego dnia około 107 obywateli niemieckich było i będzie padać ofiarą przestępstw z co najmniej jednym migrantem jako podejrzanym, a tendencja ta rośnie.

Szczególnie szokujące jest to, że ponad 100 Niemców padło ofiarą zamachu lub morderstwa dokonanego przez imigrantów w 2017 roku.

Raport BKA ostrzega również, że wielu terrorystów zostało przemyconych wśród uchodźców i istnieje niebezpieczeństwo, że uchodźcy będą radykalizować się w Europie poprzez organizacje terrorystyczne.

„Ze względu na sytuację migracyjną organizacjom terrorystycznym udało się przemycić potencjalnych zamachowców lub zwolenników do Niemiec. Ponadto wśród uchodźców mogą znajdować się osoby, które uległy radykalizacji podczas pobytu w Niemczech z powodu różnych czynników, w szczególności ze względu na profesjonalną propagandę i ukierunkowane działania internetowe członków organizacji terrorystycznych” – ostrzega raport.

ude