Po skazaniu za gwałt i inne przestępstwa seksualne Somalijczyk uzyskał zezwolenie na pobyt stały w Szwecji. Następnie zaatakował seksualnie kolejną ofiarę, jednocześnie oświadczając, że jest „uprawniony do pieprzenia Szwedek” bo nie wyrzucono go ze Szwecji.

– Szwedki są dobre tylko dla jednej rzeczy – powiedział Somalijczyk w sądzie. Teraz sąd w Vaxjo zastanawia się co zrobić z Hassanem.

W styczniu tego roku 30-letni Somalier Hassan zaatakował pracownicę na oddziale psychiatrycznym w szpitalu Sankt Zentralm w Växjö.

W tym czasie był już skazany na deportację za gwałt i serię wcześniejszych napaści na tle seksualnym. Mimo to otrzymał zezwolenie na pobyt stały i pozwolono mu pozostać w Szwecji przez resztę swojego życia.

Jedna z kobiet w szpitalu poprosiła Hassana, żeby był cicho i nie przeszkadzał innym pacjentom, gdy chciała pewnego ranka roznosiła pacjentom leki. Zamiast tego 30-latek podszedł do niej i złapał ją za piersi. Podczas napaści seksualnej Somalijczyk zaczął mówić „oczerniające słowa o Szwedkach” – stwierdził sędzia.

Inna kobieta powiedziała, że ​​tego samego dnia została narażona ze strony Hassana na to samo przestępstwo. W efekcie mężczyzna został aresztowany.

– Powiedział, że jako kobieta nie jestem nic warta, że będzie pieprzył wszystkie szwedzkie dziewczyny i że to jest jego prawo.

Potem chwycił swojego penisa, zaczął się masturbować, a po chwili kazał kobiecie usiąść na nim.

Po jakimś czasie ofiara zdecydowała się wezwać pomoc i wówczas z pomocą przyszło jej dwóch mężczyzn. Widząc to Hassan pospiesznie schował penisa do spodni.

Somalijczyk był już wielokrotnie karny za przestępstwa seksualne, jak widać nie robi to na nim większego wrażenia.

źródło