Zgwałcili i zabili chrześcijańską nastolatkę na oczach ojca

0

17-letnia chrześcijanka została zamordowana w Pakistanie po tym, jak została spętana i uduszona przez rodzinę muzułmańską na oczach jej ojca. Stało się tak podobno dlatego, że nie wykonywała prac domowych w sposób satysfakcjonujący muzułmanów.

Chrześcijanie w Pakistanie poinformowali we wtorek, że morderstwo Kainat Salamat, córki Salamata Masiha, miało miejsce w zeszłym tygodniu w Kamonkach, w dzielnicy Gujranwala.

Masih złożył pierwszy złożył doniesienie o przestępstwie, wyjaśniając policji, że przyjechał odwiedzić swoją córkę w domu Muhammada Asifa, gdzie pracowała jako pomoc domowa od 11 roku życia.

ZOBACZ!  Przemiana tej pielęgniarki wstrząsnęła Internetem. Tak wygląda walka z COVID-19 na pierwszym froncie

Ojciec mówi, że on i inny krewni zobaczyli, że muzułmańska rodzina – Muhammad Kashif, Muhammad Tariq Pasran, Muhammad Ismael, trzymali Kainata za nogi i ramiona.

Według jego relacji muzułmańska rodzina zawiązała sznur wokół szyi dziewczyny i ją dusiła. Pomimo próśb ojca, zabili ją na jego oczach. Jak się później okazało nie było to wszystko co spotkało nastolatkę.

Pakistańskie Stowarzyszenie Chrześcijańskie poinformowało również o śmierci dziewczyny, ujawniając, że jej zwłoki zostały zabrane do Szpitala Cywilnego Gujranwala w celu sekcji zwłok. Tam lekarze znaleźli dowody na to, że nastolatka była też zgwałcona.

ZOBACZ!  Donald Trump przegrał coś więcej niż wybory? Liczby nie kłamią, szybko poszybowały w dół

Ojciec dodał, że jego córka, która została pochowana w poniedziałek, została zabita za to, że nie posprzątała domu.

ŹRÓDŁO

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ