Katoliccy biskupi w Kenii publicznie skrytykowali  Światową Organizację Zdrowia i UNICEF za prowadzenie tajnego programu eugenicznego poprzez szczepienia przeciw tężcowi.

publicznym liście biskupi zażądali wyjaśnienia, dlaczego szczepionka przeciw tężcowi została połączona z niebezpiecznym hormonem Beta-HCG, który powoduje niepłodność i poronienia u kobiet.

Jak podaje Ncregister.com: „Po pojawieniu się  obaw o możliwsi ci prowadzenia  niegodziwego programu kontroli populacji, nic nie zostało zrobione przez urzędników państwowych. Więc biskupi zdobyli kilka fiolek szczepionki, które następnie zostały wysłane do kilku laboratoriów. Biskupi dowiedzieli się, że wszystkie testy wykazały, że szczepionka zastosowana w Kenii rzeczywiście zawierała hormon beta-HCG”.

ZOBACZ!  Donald Trump przegrał coś więcej niż wybory? Liczby nie kłamią, szybko poszybowały w dół

Biskupi oznajmili, że są „zszokowani poziomem nieuczciwości i przypadkowości, w której tak poważny problem umyka uwadze rządu, którego Ministerstwo Zdrowia wcześniej zadeklarowało, że przetestowało szczepionkę i odkryło, że jest wolna od hormonu beta-HCG. Biskupi nazwali to „świadomą próbą zniekształcenia prawdy i wprowadzenia w błąd 42 milionów Kenijczyków”.  Więc albo biskupi kłamią, zostali poważnie wprowadzeni w błąd przez kilka laboratoriów, albo rząd ukrywa się przed ogromnym programem sterylizacji”.

ZOBACZ!  Donald Trump przegrał coś więcej niż wybory? Liczby nie kłamią, szybko poszybowały w dół

Byłby to gigantyczny skandal i powinien zaalarmować wszystkich.  Międzynarodowe organizacje wydają się działać wbrew woli Afrykańczyków i  zmierzać do kontroli narodzin, sterylizacji i pozbawiania kobiet ich praw jako ludzi.

mak

 

 

 

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ