W USA trwa proces 25-letniej Morgan Summerlin, która dla pieniędzy pozwalała starszym mężczyznom molestować i gwałcić swoje kilkuletnie córki. Kobieta miała problem z narkotykami.

Trudno sobie wyobrazić bardziej przerażającą sytuację od tej, w której matka celowo daje innym ludziom krzywdzić swoje dzieci. 25-letnia Morgan Summerlin nie miała jednak skrupułów i dla narkotyków była w stanie zrobić wszystko. Włącznie z niebywałym okrucieństwem względem swoich własnych, kilkuletnich córek, które uczyniła seksualnymi niewolnicami.

Morgan Summerlin dwukrotnie pozwoliła starszym mężczyznom na obcowanie seksualne ze swoimi córkami, mającymi zaledwie 5 i 6 lat. Za pierwszym razem wyrodna matka zaprowadziła dziewczynki do 78-letniego Richarda Office’a, a za drugim razem do nieco młodszego Alfredo Trejo. Za każdym razem mężczyźni dopuścili się na dziewczynkach molestowania seksualnego i gwałtów, a następnie, za możliwość obcowania seksualnego z dziećmi, przekazali matce pieniądze (w przypadku Richarda Office’a było to 100 dolarów).

Przed sądem w Georgii 25-latka przyznała się do popełnienia aktów szczególnego okrucieństwa wobec dzieci, a także do handlu dziećmi mającego na celu ich wykorzystywanie seksualne. Wyrok zostanie ogłoszony na początku czerwca.

pex