– Nie wiedziałem, po co mnie zaprosili ani czego po mnie oczekiwali, a powiedziałem to, co uważam, więc myślę, że wyszło najlepiej jak mogło. Nie dałem się też zmanipulować, bo ta sytuacja była dla mnie dziwna; zapraszacie mnie do telewizji i oczekujecie tego, że ja teraz będę psioczył o tym, jak w Polsce jest okropnie – powiedział czarnoskóry polski pięściarz Izuagbe Ugonoh. Skomentował w ten sposób swój występ w TVN24 gdzie dopytywany był, czy w Polsce czuje się bezpiecznie.

Nazywany zdrobniale przez kibiców „Izu” zaznaczył, że jest apolityczny.

– Przyznam się bez bicia, że ja dopiero w ostatnich tygodniach, kiedy był wywiad z Anitą Werner i przy okazji kilka innych rzeczy, które robiłem bardzo naturalnie, utożsamiając się z flagą Polski – zagłębiłem się w to, co to jest lewa bądź prawa strona – dodał czarnoskóry Polak.

Izuagbe Ugonoh wystapił na antenie TVN24, gdzie w rozmowie z dziennikarką zapewnił, że „w Polsce czuje się bezpieczny”. Sportowiec bronił też idei Marszu Niepodległości.

Polski bokser zaznaczył, że w takich marszach bierze udział wielu jego przyjaciół.

Ugonoh zamieścił również bijące rekordy popularności w internecie zdjęcie, na którym występuję z namalowaną na policzku flagą Polski.

źródło: ringpolska.pl

 

Zobacz również: