Na początku roku taksówkarz Muhamet Mehmeti został oskarżony o seksualne wykorzystywanie młodej pasażerki w taksówce, w godzinach pracy. Jednak  sąd nie skazał przestępcy seksualnego, ponieważ zakładał, że Muhamet Mehmeti straci pracę jako taksówkarz. I to będzie wystarczająca kara dla niego.  Jednak  Muhamet Mehmeti wciąż pracuje jako taksówkarz.

Na początku tego roku taksówkarz Muhamet Mehmeti został aresztowany za przestępstwa seksualne wobec młodej kobiety. W środku nocy zamówiła ona z przyjacielem taksówkę, ale gdy jej przyjaciel wysiadł po drodze, zaczęła być  wykorzystywana seksualnie przez kierowcę.

Muhamet Mehmeti wsunął dłoń między jej uda i potarł ją w przód i w tył. Kobieta  bała się bardzo. Odsunęła nogę, ale Muhamet kilkakrotnie włożył jej rękę pod sukienkę i pogłaskał ją po udach i kroczu. Kiedy wyszła z samochodu kierowca  poprosił kobietę o pocałunek. Nie chciała tego. Wtedy Muhamet Mehmeti złapał ją za rękę i próbował zatrzymać w samochodzie. Udało jej się uwolnić i opuściła auto.

Przestępstwo miało miejsce w taksówce, w której kobieta powinna czuć się bezpiecznie, a Mehmeti w swojej pracy jako taksówkarz nadużył  jej zaufania.

Sędzia  uznał, iż  taksówkarz, który w samochodzie firmy molestuje klientów, w godzinach pracy, powinien być  zwolniony. A to zdaniem sędziego byłaby wystarczająca kara: – Sąd zakłada, że ​​Muhamet Mehmeti straci obecnie pracę jako taksówkarz. W świetle tych okoliczności wyroku nie można łączyć z karą – oznajmił.

Jak się okazuje  Muhamet Mehmeti nadal pracuje w  Varberg Taxi i być może atakuje kolejne kobiety.

ZOBACZ TU WIĘCEJ

Zobacz również: