fot.pixabay

Antoni Macierewicz na antenie TV Trwam zaproponował, by w Warszawie zburzyć Pałac Kultury i postawić pomnik z figurą Matki Boskiej. Do pomysłu byłego szefa MON odniósł się Patryk Jaki – kandydat PiS na urząd prezydenta Warszawy.

Patryk Jaki był gościem programu w Polsat News. Wiceminister sprawiedliwości zapewnił, że będąc prezydentem Warszawy nie zrealizuje pomysłu Antoniego Macierewicza. – Nie będę popierał tego pomysłu. Mam swój pomysł – zapowiedział w Polsat News.

Kandydat PiS na prezydenta Warszawy nie chciał zdradzić jednak swoich planów na zagospodarowanie terenu placu Defilad. Te mają zostać zaprezentowane w trakcie oficjalnej kampanii przed wyborami samorządowymi 2018.

Przypomnijmy – Antoni Macierewicz w ostatnim felietonie „Głos Polski” emitowanym w TV Trwam stwierdził, że nie popiera istnienia Pałacu Kultury i Nauki. Były szef MON zdradził swój pomysł na zagospodarowanie Warszawy. Macierewicz zaproponował, że w miejscu, gdzie teraz znajduje się Pałac Kultury i Nauki, powinna stać „Kolumna Chwały Wojska Polskiego zwieńczona figurą Matki Boskiej Hetmanki Polski”.

ZOBACZ TU WIĘCEJ

2 KOMENTARZE

  1. Uważam że pan Macierewicz ma rację powinien stać pomnik wielki na 50m matki Borzej trzymajacej dzieciątko w jednej ręce a drogą ręką błogosławiaca Rzeczpospolitą a do okola najwybitniejsi królowie jak Chrobry, Jagielo ,Sobieski, kleczacy na jednym kolanie z ręką na piersi!, figury wielkości 2m tak powinien wyglądać plac defilad

  2. Widać że starcza demencja i zdziwaczenie do reszty to u pisowców norma, może moherowe bereciki za mocno uciskają mózg, a raczej kaczą kupę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ