Kilka dni temu John Podesta pojawił się w telewizji i za przegraną Hilary Clinton, w wyborach 2016 roku, obwinił kosmitów.

Szef kampanii wyborczej Clinton John Podesta w piątkowy wieczór w  Starożytnych kosmitach  podzielił się swoją nową teorią, że „ukryte państwo” nie pozwoliło jego szefowej wygrać wyborów, ponieważ planowała wydać tajną kosmitkę i ujawnić dokumenty w sprawie obcych na naszej planecie.

– Sekretarz Clinton była również zainteresowana tematem ujawnienia dokumentacji o UFO i była bardzo otwarta na to, gdyby została wybrana – mówił John Podesta.

Po tym oświadczeniu narrator kontynuuje: – Wielu wierzy, że gdyby Clinton wygrała, nastąpiłaby zmiana z długoletniej polityki rządowej dotyczącej tajności badań na temat UFO na nową politykę pełnego jej ujawnienia.  CIA, Pentagon, martwiły się, że Hillary Clinton wygrywając prezydenturę zażąda od Pentagonu informacji potrzebnych do ujawnienia obecności pozaziemskich istot na naszym globie.

Dalej nastąpił surrealistyczny dialog, w którym Podesta bardzo poważnie zastanawia się nad wpływem kosmitów na kampanię Clinton.

NARRATOR: – Przewodniczący kampanii Clinton, John Podesta, jest znany z zainteresowania UFO i pozaziemskimi spotkaniami, i według niego tak samo jest z Hilary.

PODESTA: – Sekretarz Clinton również była w pewnym sensie zainteresowana tematem, a podczas kampanii powiedziała, że gdyby została wybrana, zamówiłaby bardziej szczegółowe informacje na ten temat.

NARRATOR: – Wielu wierzy, że gdyby zwyciężył Clinton, nastąpiłaby zmiana polityki rządu na temat badań UFO.

PODESTA: – System regulacji, który tworzy nasz system tajności, i określa co jest ściśle tajne, co poufne itd. – jest uregulowany od czasów administracji Trumana, zgodnie z jego zarządzeniem. Prezydent określa ogólne zasady klasyfikacji, a niektórzy prezydenci byli bardziej przychylni, chcieli mniejszej tajemnicy, niektórzy zaostrzyli ją, bo chcieli więcej tajności. To robi różnicę.

NARRATOR: – John Podesta próbował przygotować nas na ujawnienie dowodów, że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Wszystko to rozbiło się, gdy inna osoba została prezydentem Stanów Zjednoczonych. 8 listopada 2016 roku Donald Trump został wybrany na prezydenta Ameryki. Nie było zatem ujawnienia tajnych plików na temat UFO.

eps