Młoda Brytyjka został uwięziona we Włoszech na kilka tygodni jako niewolnica seksualna. W końcu uciekła z niewoli przez okno, a jej oprawcy zostali aresztowani.

Kobieta z północnej Anglii mieszkała przez jakiś czas w Niemczech, gdzie pracowała. Tam poznała przez Facebooka Mamadou Jallow (37 lat). Obywatel Burkina Faso przekonał ją, aby wraz z nim odwiedzała jego przyjaciół we Włoszech. Kobieta zgodziła się na to.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

Tam został umieszczony w zamkniętym pokoju, odebrano jej telefon, i została uwięziona na kilka tygodni, podczas których była wielokrotnie gwałcona przez Jallow i jego dwóch przyjaciół z Gambii. Ponadto opróżnili oni konto bankowe kobiety. Po kilku tygodniach kobieta zdołała uciec przez okno   i zadzwoniła do rodziny, która skontaktowała się z policją. Ta zaś ustaliła, że sygnał telefoniczny pochodzi z Rosarno w południowo-zachodnich Włoszech.  Jallow i dwaj inni podejrzani zostali wkrótce aresztowani.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

Rzecznik policji w Rosarno powiedział: – Kobieta była w strasznym stanie. Przez dwa tygodnie była niewolnicą wykorzystywaną przez trzech mężczyzn.

Brytyjka odzyskuje teraz zdrowie w szpitalu.

mak

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ