Prezydent Francji Emmanuel Macron planuje, by Francja znów stała się „wielka”, zalewając Europę setkami milionów afrykańskich imigrantów.

– Zjawisko migracyjne, z którym mamy do czynienia, będzie historyczne – powiedział  Macron w niedzielę w telewizji . Prezydent Francji twierdzi, że: – Wielkie ubóstwo , zmiana klimatu konflikty geopolityczne spowodują, że Afrykanie będą zalewać Europę przez wiele lat.

Aby poprzeć swój punkt widzenia, Macron dodał: – Afrykanie zwracają się głównie ku Europy, ponieważ nasz kontynent nie jest wyspą, a także dlatego, że Europa ma swoje przeznaczenie związane z Afryką. .

Stephena Smith, ekspert od Afryki, o którym wspomniał także Macron podczas swojego występu w BFMTV,  szacuje, że liczba Afrykanów żyjących w Europie wzrośnie z 9 milionów do 150 do 200 milionów w ciągu najbliższych 30 lat.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

eps

3 KOMENTARZE

  1. We dług tego profana starości „Europa ma przeznaczenie związane z afryką”. Tak Francja, Anglia, Holandia, Belgia itd., itp. właśnie te państwa kolonizowały Afrykę, One teraz myszą spłacać zaciągnięty dług i spłacić afrykanerom odszkodowania za niewolniczą robotę i zamordowanego ofiary ich przodków. Żabojadzie możesz sobie ich brać i niech was wyrxynają bo mogą się zemścić za wasze zbrodnie na ich plemiona h.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ