Jeden z najlepszych w Niemczech chirurgów plastycznych, Andreas Niderbichler, miał w nietypowy sposób doprowadzić do śmierci swojej kochanki.

Jak podał dziennik „Daily Mail”, chirurg przed stosunkiem miał nasmarować swojego penisa kokainą i następnie namówić 38-letnią kobietę do seksu oralnego. Kochanka szybko jednak źle się poczuła i niedługo później zmarła. Niderbichler zadzwonił co prawda po pogotowie, ale ratownikom nie udało już się uratować kobiety.

38-latka prawdopodobnie nie była świadoma tego, że chirurg nasmarował swojego członka kokainą. Jednak z relacji innych kobiet, które miały stosunki seksualne z Niderbichlerem wynika, że i one czuły się po seksie nie najlepiej.

– Wszystkie ofiary, które do tej pory zostały przesłuchane w tej sprawie mówią, że czuły się źle w trakcie spotkania – poinformował prokurator Hal Roggenbuck. Prokurator zaznaczył także, że objawy, które opisały poszkodowane, wskazywały na zażycie przez nie kokainy.

Chirurg umawiał się na seks z kobietami przez Internet. Dotychczas w sprawie zgłosiły się trzy kobiety, jednakże policja jest przekonana o tym, iż było ich więcej. Podejrzewa się, że 38-latka, zmarła prawdopodobnie na skutek przedawkowania kokainy, także trafiła do mieszkania oskarżonego w Halberstadt poprzez portal randkowo– erotyczny.

Andreas Niderbichler nie został jednak jeszcze aresztowany w związku ze śmiercią kobiety, ponieważ przebywa on obecnie na odwyku w szpitalu. Chirurg od lat zmaga się z uzależnieniem od narkotyków.