SZWECJA: 20 uchodźców zaatakowało samotną kobietę w metrze

1

Szwedka zaatakowała bez powodu dwudziestu uchodźców  w metrze
W czwartek kobieta została zaatakowana na stacji metra w Sztokholmie. Szwedka została zraniona w niesprowokowanym ataku i musiała odwiedzić szpital, aby sprawdzić, czy nie jest poważnie ranna.

– Kobieta była w drodze do zielonej linii metra, gdy została zaatakowana przez kilka osób. Chodzi o ludzi, których ona nie znała, a my tylko mamy niejasne sygnały –  mówi rzeczniczka policji Carina Skagerlind, mówi gazecie Stockholm Direct.

Skagerlind mówi, że na miejscu jest wiele kamer monitoringu, a także powinni być świadkowie. Kobieta została zaatakowana o 22.00 na stacji metra Fridhemsplan w Sztokholmie.

Policja twierdzi, że kobieta była mocno pobita i musiała odwiedzić szpital. Zdarzenie jest zarejestrowane jako przestępstwo. Jednak nikt nie został jeszcze aresztowany.

eps

1 KOMENTARZ

  1. Szwecji już nie ma, nawpuszczaliście BARACHUŁA, które tylko zasiłki ciągną i nie mają zamiaru się asymilować. Narzucają swoją wiarę, swoje zwyczaje nie szanując niczego i nikogo. Tu tylko stan wyjątkowy pomoże i specyfikacja z użyciem wojska tych 52 stref ,gdzie nawet policja już nie zagląda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ