fot.symboliczne
Młoda kobieta wracała do domu z nocnego klubu w mieście Forfar w Szkocji, gdy nagle zaatakowało ją dwóch mężczyzn: 28-letni Mohammad Islam i 48-letni Shehab Smekramuddin  – donosi  The Sun.
Mieli sporego pecha, gdyż dziewczyna jest doświadczoną zawodniczką  karate. Bez problemu była  w stanie odeprzeć atak dwóch nielegalnych imigrantów usiłujących ją  zgwałcić.  Skopała ich tak, że musieli szybko uciekać. Na szczęście wszystko zarejestrowały kamery monitoringu i sprawcy napadu zostali wkrótce zatrzymani.
Gdy kobieta opuściła klub, zauważyła mężczyzn, którzy szli za nią ulicą w kierunku jej domu. Nagle podszedł do niej Mohammad Islam i zapytał, czy chce mieć z nim seks. W tym czasie Smekramuddin rzucił się na nią od tyłu, przewracając ją na ziemię. Jednak Szkotka nie poddała się i walczyła z napastnikami z siłą, jakiej się nie spodziewali – zasypując zboczeńców ciosami i kopniakami. Co sprawiło, że w końcu uciekli.
– Myślałem, że będę zgwałcona – powiedziała ofiara napadu w sądzie.- Incydent miał duży wpływ na mnie. Miałam wiele ataków paniki i niepokoju. Do tej pory czuję się bardzo nieswojo i niepewnie. – dodała kobieta.
Prokurator Eilidh Robertson powiedziała ławie przysięgłych, że ofiara przekazała przekonujące dowody, że imigranci chcieli ją zgwałcić, i zapytała:  – Upuściła torbę podczas walki, a mężczyźni nie byli nią zainteresowani, więc czym byli zainteresowani? – zaś po chwili dodała  – Gdyby zaatakowali  kogoś mniej biegłego w karate, to wtedy zapewne doszłoby do zgwałcenia ofiary.
Jednak sąd uznał, że napastnicy nie mieli zamiaru gwałt, i ostatecznie oskarżył ich tylko za napaść, co oznacza znacznie łagodniejszy wyrok.

ZOBACZ TU WIĘCEJ

Zobacz również: