WIELKA BRYTANIA: Trzech Kurdów zgwałciło i zamordowało 14-latkę

0

14-letnia Viktorija Sokolova została zgwałcona i zamordowana w Wolverhampton w zeszłym tygodniu. Były w to zaangażowane 3 osoby i wszystkie pochodziły z tej samej rodziny. Są kurdyjskimi muzułmanami mieszkającymi na tej samej ulicy.

Viktorija Sokolova została znaleziona martwa w parku w Wolverhampton w czwartek około 7 rano, dzień po tym, jak zginęła. Urodzona na Litwie nastolatka doznała urazu z powodu uderzenia w głowę – stwierdziła policja.

16-letni muzułmanin został oskarżony o gwałt i morderstwo. Chłopak został zatrzymany w więzieniu dla młodzieży przed rozprawą, która rozpocznie się we wtorek w sądzie w Wolverhampton.  Aresztowany został także wieku 17-latek, któremu zarzuca się zabójstwo. Jednak został zwolniony za  kaucją. Prawdopodobnie udział w zbrodni brał także jeszcze jeden nastoletni członek tej rodziny,

Derrick Campbell z IOPC (Niezależna Komisja Skarg Policyjnych)  powiedział: – Głęboko współczujemy rodzinie Viktorii po jej straszliwej stracie. Nasze dochodzenie skupia się na teraz na tym, jak policja zareagowała zawiadomienie o zaginięciu nastolatki, a nie jak Viktoria został zamordowana.

Rodzina Viktorii określiła nastolatkę, jako „małego anioła, który uczynił nasze życie tak barwnym i pełnym znaczenia”. – dodając Będziesz żyła w naszych sercach, dusza i umysł na zawsze. Żegnaj, nasz mały aniołku.”

ZOBACZ TU WIĘCEJ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ