17 kwietnia odbędą się Grodziskie Targi Pracy. Po raz trzynasty mieszkańcy będą mogli znaleźć zatrudnienie, o ile oferty spełnią ich oczekiwania, a potencjalni pracownicy zostaną wzięci pod uwagę przez pracodawców.  

Targi pracy odbędą się w godz. 10.00-13.00 w budynku szkoły przy ul. Żwirki i Wigury 4 w Grodzisku. Swoje oferty przedstawi około dwudziestu pracodawców oferujących różne stanowiska.

Na wcześniejszych targach więcej było propozycji prac fizycznych. Pracę mogli znaleźć robotnicy budowlani, mechanicy, ochroniarze czy operatorzy wózków. Być może tym razem szanse się wyrównają i osoby szukający zatrudnienia w sektorze pracy umysłowej też znajdą coś dla siebie.

Organizatorem targów jest Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim, który do 11 kwietnia zbierał zgłoszenia od wystawców. Na targach z pewnością nie zabraknie wsparcia doradców zawodowych, porad Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Skarbowego czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Być może pojawią się oferty pracy dla osób niepełnosprawnych, bo w poprzednich edycjach takich propozycji brakowało i nadal brakuje.

Bezrobotni mogą szukać pracy też na własną rękę w agencjach zatrudnienia, których w Grodzisku jest kilka, m.in. Work Express przy ul. 11 Listopada 11A, czy Randstad Polska przy ul. 11 Listopada 33.

am

fot. PUP Grodzisk Maz.

 

 

 

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ