Orban upokorzył Sorosa

0

 Miliarder George Soros poniósł upokarzającą porażkę po tym, jak nie zdołał powstrzymać przed wygraną w wyborach Viktora OrbánaPo wpompowaniu milionów w kampanię wyborczą Soros jest największym przegranym niedzielnych wyborów.

Shtfplan.com donosi: „Viktor Orbán znany jest jako antyglobalista malowany tym samym szerokim pędzlem, co prezydent Donald Trump. Premier Orbán z powodzeniem ograniczył nielegalną imigrację na Węgry o 99 procent po wybudowaniu muru na granicy.

Fidesz, partia założona przez premiera Orbána, gdy był młodym  antykomunistycznym  dysydentem, zdobyła nie tylko zdecydowaną większość, ale także zdecydowaną super większość wraz z małymi partiami sojuszniczymi. Umożliwi to zmiany w konstytucji. Mam nadzieję, że te zmiany będą dotyczyć lepszych ludzi, a nie ekspansji rządów wyniszczających wolność – czegoś, co Soros propagował od dziesięcioleci”.

Rezultaty wyborów są niezmiernie rozczarowujące dla czołowych biurokratów w Unii Europejskiej i aktywistów pracujących dla tak zwanych organizacji pozarządowych społeczeństwa obywatelskiego, finansowanych przez miliardera otwartych   George’a Sorosa , który miał nadzieję na porażkę Fideszu. Jest to z pewnością cios globalistów, którzy chcą kontrolować całą populację.

Soros, wraz z sukcesem Orbana, najpewniej odczuwa dyskomfort, że jego globalna kontrola nad społeczeństwem szybko upada. Orban stał się coraz bardziej popularny dzięki swojej silnej polityce obronnej w odniesieniu do granic swojego kraju. W przeciwieństwie do otwartych granic Szwecji i Niemiec, które doprowadziły do ​​katastrofalnych rezultatów, Orban skutecznie powstrzymał nielegalną imigrację i przemoc, która wraz z nią przyszła.

Było to zwycięstwo pod hasłem „Stop George’owi Soroso’wi”. Nic nie jest bardziej pocieszające niż wizja Sorosa, który ponosi porażkę.

eps

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ