Zgwałciło go 18 mężczyzn w tym krewni

0

Osiemnastu mężczyzn pochodzenia pakistańskiego zostało aresztowanych w Stambule za zgwałcenie innego pakistańskiego mężczyzny.

Dwudziestodwuletni mężczyzna, który mieszkała w tym samym domu – w dzielnicy Bahçelievler w Stambule – z osiemnastoma innymi mężczyznami pochodzenia pakistańskiego, utrzymywała się ze zbierania na ulicy starych papierów i śmieci.

Dwóch jego współlokatorów, w tym członkowie rodziny, zrobiło mu nagie zdjęcia, gdy brał prysznic. Następnie szantażowali go tymi zdjęciami i domagali się od niego stosunku seksualnego.

Po tym, gdy odmówił uprawiania z nimi seksu, podobno udostępniali zdjęcia 16 innym mężczyznom, a także grozili udostępnianiem zdjęć w mediach społecznościowych.

Mężczyzna złożył skargę w tej sprawie w biurze prokuratora głównego Bakırköy, mówiąc, że został zgwałcony co najmniej 50 razy przez swoich współmieszkańców.

Podejrzani zostali aresztowani przez policję na podstawie jego zeznań.

– Zagrozili, że mnie zabiją. Zgwałcili mnie jeden po drugim – powiedział.

Prokuratura domaga się 12 lat pozbawienia wolności wobec dziewięciu podejrzanych oskarżonych o „przemoc seksualną” i do jednego roku więzienia dla siedmiu innych podejrzanych oskarżonych o „faktyczne obrażenia fizyczne”.

Źródło:TU CZYTAJ WIĘCEJ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ