ZAKOPANE: Kot włamał się do banku

0

Pracownicy jednej z placówek bankowych przy ulicy Krupówki w Zakopanem, zauważyli niepokojące uszkodzenie sufitu w pomieszczeniu banku. Wyłamany został kaseton sufitu podwieszanego, którego elementy leżały na podłodze, wszystko wskazywało na to ze ktoś od strony sufitu dostał się do środka. Zaniepokojeni pracownicy wezwali policję – podała policja.

Na miejscy funkcjonariusze ocenili sytuację, okoliczności wskazywały na włamanie, jednak co dziwne- nic z banku nie zginęło. Sytuacja stała się tym bardziej zagadkowa, kiedy od strony sufitu zaczęły dobiegać dziwne szurania i odgłosy przemieszczania się. Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny, na miejscu pracował technik kryminalistyki, dokładnie sprawdzono całą placówkę.

Po dłuższym czasie sprawca uszkodzenia sufitu został ujawniony. Okazał się nim… kot koloru biało-czarnego, który hasając pomiędzy konstrukcją sufitu podwieszanego a stropem dokonał szeregu uszkodzeń. Niestety sprawcy nie udało się zatrzymać, wystraszony obecnością dużej ilości osób zbiegł z miejsca przestępstwa w nieznanym kierunku. Jedyny ślad jaki po nim pozostał to, oprócz uszkodzonego sufitu, żarzące się na zdjęciu kocie oczy. Zakopiańscy policjanci zrobią ze swej strony wszystko, aby na przyszłość podnieść skuteczność w rozliczaniu sprawców tego rodzaju czynów.

Na szczęście z banku nic nie zginęło.

KPP Zakopane/os

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ