SZWECJA: Gwałciło ją siedmiu, sąd skazał tylko dwóch

0

Początkowo aresztowano siedmiu Arabów za porwanie kobiety i zgwałcenie jej ją pod groźbą użycia broni palnej. Dwóch z nich zostało już skazanych, obaj pochodzą z Syrii.

28-letni Khaled Azez Hegrs i 23-letni Tareq Bakkar, którzy zostali skazani za porwanie i gwałt kobiety w piwnicy kawiarni Vattenpipan  w Helsingborg.

Kobieta została porwana przez czterech mężczyzn w Malmö, a następnie zawieziona do kawiarni na Södergatan w Helsingborg, gdzie czekało już więcej mężczyzn by ją zgwałcić.

Kiedy samochód dotarł na miejsce, kobieta została zabrana siłą do piwnicy. Khaled ciągnął dziewczynę za włosy, pchnął ją na sofę, przytrzymał jej ręce i nogi, i zdjął z niej ubranie. Pod groźbą użycia broni zmusił ją do seksu oralnego, dopochwowego i analnego.

Potem powiedział ofierze, że sześciu innych Arabów również ją zgwałci. Następnie została zgwałcona przez Tareqa.

Kobieta zeznała policji, że ​​ siedmiu mężczyzn zgwałciło ją po kolei. Została również zgwałcona przez dwie osoby naraz.

Ale, według prokuratora, nie było „wystarczających” dowodów, które pozwalałby na skazanie pięciu mężczyzn, którzy byli pierwotnie w areszcie, a zatem tylko dwóch gwałcicieli zostało skazanych: Khaled i Tareq.

sev

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ