SZWECJA: Gwałciciel ciągnął za samochodem kobietę

0
21-letni Arab kilka lat temu, razem z pięcioma innymi imigrantami przez całą noc gwałcił szwedzką  dziewczynę. Teraz znów jest ścigany – za ciągnięcie za samochodem 45-letniej Szwedki.
Gwałciciel Alladdin odwiedził stację benzynową w Upplands Väsby. W samochodzie było kilku jego przyjaciół, imigrantów. Kiedy zatankował za 850 koron (90 euro), pracownicy zauważyli, że Alladdin ma zamiar odjechać bez płacenia. Dwaj pracownicy, mężczyzna i 45-letnia kobieta, podeszli do samochodu. Wówczas Arab wskoczył do auta, jednak kobieta próbowała chwycić kierownicę, aby uniemożliwić mu odjechanie.
– Dziwka! Dziwka! Puść kierownicę! – krzyczał. Alladdin zamknął szybę, tak że ręka kobiety utknęła w drzwiach. Następnie odjechał i ciągnął 45-latkę za samochodem przez około 40 metrów.
Kilku świadków ruszyło w pościg za samochodem. Udało im się  uwolnić kobietę. Kobieta cierpiała na silny ból i miała poważne otarcia na nogach, trzy tygodnie po wydarzeniu nadal miała problemy z chodzeniem.
W czerwcu 2013 r. ten sam Arab został skazany na 150 godzin pracy za… udział w  gwałcie zbiorowym. Był wtedy jednym z sześciu skazanych na tak śmieszne wyroki imigrantów. Przed gwałtem zbiorowym Aladdin rozdał prezerwatywy pozostałym sprawcom czekającym na swoją kolej, by  zgwałcić dziewczynę.
Alladdin ma również obywatelstwo szwedzkie i dlatego nie może być deportowany.
źródło

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ