Grupa dziesięciu młodych osób ubiegających się o azyl ma terroryzować wesołe miasteczko w niemieckim mieście Steinfurt. Uchodźcy napastują seksualnie młode kobiety, walczą z miejscowymi nastolatkami i grożą właścicielom placu zabaw.

Większość incydentów miała miejsce podczas przejażdżek samochodami zderzakowymi. W jednym z incydentów 22-letni migrant molestował nastoletnia dziewczynę,  donosi Der Westen.

Migrant, który był wyraźnie odurzony, próbował także ukraść telefon komórkowy jednej z dziewczyny i ochronę kazał mu opuścić plac.

Później okazało się, że tego wieczoru mężczyzna molestował jeszcze dwie inne dziewczyny.

Zaledwie w godzinę po incydencie młody człowiek i jego dziewięcioro przyjaciół zaczęło nękać niemieckich nastolatków, co skończyło się gigantyczną bójką. Walka została ostatecznie przerwana po przybyciu policji i interwencji.

O 21.30 właściciel wesołego miasteczka pakował się, gdy jeden z migrantów zagroził mu, ponieważ nie chciał, żeby plac zabaw był zamknięty na noc. Policja została ponownie wezwana i aresztowała dwóch migrantów, którzy byli w stanie upojenia alkoholowego.

ude