Zadał żonie 21 ciosów nożem! Ledwie przeżyła, ale nadal chce z nim być

0

 

33-letni Turkan Lowmani zaatakował Lutfię Lowmani w ich domu na Idle Road w Bradford, po tym, jak niesłusznie uwierzył, że ma romans z innym członkiem rodziny. Zadał jej 21 ciosów nożem. Kobieta, mimo że ledwie przeżyła nadal chce być ze swoim oprawcą.

Prokurator Michael Smith powiedział, że „katalizatorem przemocy” był Lowmani, który zaatakował żonę, w obecności trójki ich dzieci. Lowmani użył noża kuchennego, aby zadać swojej ofierze ciosy w szyję, brzuch, plecy, ręce i nogi. Łącznie dźgnął swoją bezbronną żonę 21 razy! Jedna z ran przecięła w jej żyłę szyjną, inne przebiły płuco, przecięły jej przeponę i żyłę w nodze, pozostawiając ją na zawsze z bliznami.

Sąsiedzi słyszeli, jak kobieta płacze i krzyczy: „Nie! Nie! Nie!”, zanim upadł przed domem w „krwawej kałuży”.

Tymczasem Lowmani uciekł z miejsca zdarzenia i próbował pozbyć się w parku poplamionej krwią odzieży.

Bandyta zaprzeczył oskarżeniom o usiłowanie zabójstwa. Twierdził, że jego żona zaatakowała go i doszło między nimi do walki. Jednak został uznany za winnego i skazany na 19 lat więzienia.

Prokurator ocenił działanie oskarżonego jednoznacznie: – To była spontaniczna próba zabicia, wynikająca z kłótni o rzeczywistą lub domniemaną niewierność. Być może najbardziej znaczącą cechą obciążającą była obecność dzieci w domu w tym czasie. Wszystkie dzieci musiały być w jakikolwiek sposób narażone na przemoc. 

Obrońca Tahir Khan, powiedział: – Lutfia Lowmani nie ma wrogości wobec oskarżonego za to, co się stało. Lutfia nie chce stawić czoła życiu bez Turkana. Byli bardzo bliską i kochającą parą. Ona oczywiście znajduje się w trudnej sytuacji, ale chce go z powrotem.

Khan opisał Lowmaniego, jako „kochającego pokój człowieka, który brzydzi się przemocą”, dodając, że był „czarującym ojcem trójki dzieci”: – Działał w gniewu i robił rzeczy, których nigdy by nie zrobił.

Sędzia Davey nie miał jednak złudzeń: – To była zdecydowana próba zabicia bezbronnej matki trójki małych dzieci, która prawie się udała. Nie okazałeś skruchy za to, co zrobiłeś.

Gdy sędzia mówił, Lowmani zasłonił głowę dłonimi i powiedział w pewnym momencie: – To wszystko jest złe, złe.

Kiedy był skuty kajdankami i prowadzony do cel, krzyczał: – To nie jest w porządku, to nie do przyjęcia. Nie jestem takim typem osoby!

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ