Na Twitterze pojawiły się kontrowersyjne reklamy oferujące sprzedaż marokańskich kobiet, jako służby domowej do Arabii Saudyjskiej.

Zdjęcia marokańskich kobiet krążą w mediach społecznościowych, jako oferta ich sprzedaży jako pokojówek. Obrazek na Twitterze pokazuje, że dwie marokańskie kobiety są sprzedawane jako pracownice domowe. Kobieta po prawej stronie jest opisana jako mająca 30 lat, z pięcioletnim doświadczeniem zawodowym w Arabii Saudyjskiej, umiejąca gotować i sprzątać; oferowana jest za 1500 riyali Arabii Saudyjskiej (325 euro, 397 USD). Kobieta po lewej jest opisywana jako „zdolna do gotowania saudyjskich potraw i lubiąca dzieci”. Jest także oferowana za 1500 riyal.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

Sprawa jest jednoznaczna: – To jest przykład niewolnictwa- powiedział Yasmine Ajoutat, marokański bloger zajmujący się sprawami kobiet i prawami człowieka. Wyjaśniła, że ​​zagraniczne kobiety pracujące w Arabii Saudyjskiej jako pokojówki są poważnie ograniczone w tym, co mogą zrobić. Na przykład wielu Saudyjczyków nie zezwala swoim pokojom na posiadanie telefonu komórkowego do komunikacji z rodziną.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

W jednej reklamie sprzedawca zaznacza, że sprzedaje marokańską kobietę jako pokojówkę z powodu „jej ambicji uzyskania telefonu komórkowego”.

mak

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ