NIEMCY: Dla „honoru rodziny” chciał zabić siostrę, bo nie chciał dwa razy starszego męża.

0

20-letni islamista  w zeszłą środę niemal zabił własną siostrę. Gdyż  chciała rozwodzić się z 34-letnim „mężem”. Zatem jej brat postanowił   uratować  „honor rodziny”. Filmując, jak katuje własną siostrę, dźga ją  na nożem, a potem spokojnie pali papierosa.

17-letnia Libijka Alaa W. została pocięta nożem we własnym łóżku. Do tragedii doszło  w niemieckim Laupheim, w ubiegłą środę. Sprawcą był  jej własny brat (20 lat)  oraz jej „mąż” (34 lata). Dziewczyna nie była prawnie poślubiona przez mężczyznę,  ale zgodnie z prawem szariatu zrobili to potajemnie.  O szokującym przypadku  usiłowania zabójstwa w bawarskim mieście niemieckie media piszą dziś.

To, co czyni zdarzenie jeszcze bardziej szokującym, jest fakt, że brat Alai sfilmował jak ze „szwagrem” katują  Alai. Po próbie zabójstwa swojej własnej siostry  filmuje siebie, jak spokojnie pali papierosa. Jego młodsza siostra chciała rozwodu z fałszywym mężem. Zatem on, aby ocalić honor rodziny, zdecydował, że  dziewczyna musi zostać zabita.

20-letni Libijczyk znany jest z ekstremistycznych przekonań.  ścieżkę. Był już  podejrzewany o dokonanie ataku bombowego.  Jednak z powodu braku dowodów został zwolniony w poniedziałek, co pozwoliło mu dokonać tego strasznego czynu.

Alaa W. przeżyła próbę morderstwa, i teraz znajduje się w stanie krytycznym w szpitalu. Według lekarzy, jej życiu jest nie grozi niebezpieczeństwo.

ude

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ