Jak podała duńska gazeta Berlingske , policja ujęła 29-letniego Mohameda Abdelkadera Salem al-Tamimi, który w poniedziałek o 12:26 czasu lokalnego okradł Danske Bank w mieście Birkerød. Zabrał nieznaną ilość pieniędzy, którą włożył do żółtej torby i uciekł.
Później policja otrzymała informacje, że dwie osoby zostały zaatakowane siekierą w pobliżu stacji benzynowej Circle K. Mohamed Abdelkader Salem al-Tamim uderzył w głowę i ciało siekierą młodą kobiet i mężczyznę. Stamtąd uciekł samochodem hyundai getz 2003, którego kradzież odnotowano w niedzielę na ulicy Frederikssundvej w Kopenhadze.
Mohamed Abdelkader Salem al-Tamim został zwolniony z więzienia dziesięć dni przed tymi incydentami po odbyciu trzyletniej kary pozbawienia wolności.
Jak donosi TV 2 News , bandytę zatrzymano 19 lutego  o 22:00 w klubie ze striptizem o nazwie Club 34 w Kopenhadze, który znajduje się około 26 kilometrów od Birkerød.

eds

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ