Przez pomyłkę lekarzy pochowano ją żywcem

1

Coś takiego powinno się zdarzyć jedynie w koszmarnym śnie a nie na jawie. 37-letnia Brazylijka została pogrzebana żywcem, przez pomyłkę lekarzy. Gdy jej bliscy zorientowali się, że kobieta może nadal żyć, to było już za późno na ratunek dla niej.

Jak informuje Daily Miror 37-letnia Rosangela Almeida dos Santos od dziecka cierpiała na omdlenia, dlatego gdy na początku lutego kobieta miała kolejne ataki serca oraz wstrząs septyczny, to lekarze i rodzina nie mieli wątpliwości, że 37-latka nie żyje.

Jednak lekarz bardzo się pomylili, gdy stwierdzili zgon Rosangeli. Gdyż, jak zeznali świadkowie, po 9 dniach od pogrzebu z wnętrza grobu dało się słyszeć krzyki i łomotanie. Początku sądzono, że ktoś robi sobie żarty, ale prawda okazała się przeraźliwa.  Gdy po 11 dniach od pogrzebu otworzono trumnę, oczom rodziny i gapiów ukazała się Rosangela Almeida dos Santos z zakrwawionymi palcami oraz ranami na nadgarstkach i na czole. Ciało kobiety było nie tylko inaczej ułożone, ale też było wciąż ciepłe. Dodatkowo na ścianach trumny widać było zarysowania. Widać było, że pochowana żywcem chciała za wszelka cenę wydostać się z grobu.

eps

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ