PARYŻ: Zatrzymano 3 mężczyzn podejrzanych o kanibalizm

1
Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych na przedmieściach Paryża pod zarzutem kanibalizmu, po tym jak w czasie kłótni o pieniądze zjedli ​​fragmenty ucha i wargi innego mężczyzny.
Trzej podejrzani, wszyscy mieszkańcy Zielonego Przylądka, rozmawiali z czwartym mężczyzną, w gminie Clichy-sous-Bois we wschodnim Paryżu, w niedzielę około 18:00. Jak donosi Le Parisien, rozmowa szybko przerodził się w bójkę, podczas której podejrzani ogryźli lewe ucho ofiary i dolną wargę, połykając kawałki ciała. Ich ofierze udało się odeprzeć atak napastników, raniąc jednego z nich w kostkę, zanim interweniowali policjanci i przechodnie.
Dwaj ranni – podejrzany i ofiara – zostali przewiezieni do szpitala w Montfermeil. Rozpoczęto dochodzenie, aby dowiedzieć się co dokładnie zdarzyło się.
Clichy-sous-Bois to trudna dzielnica w Paryżu. W związku z wysokim bezrobociem i dużą imigrancką populacją, która często ściera się z policją. Właśnie tam wybuchły pierwsze zamieszki w 2005 roku, co doprowadziło do ogłoszenia stanu wyjątkowego we Francji.

mak

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ