Gwałciciel wziął tampon za błonę dziewiczą

5

23-letni mężczyzna z Syrii zgwałcił 15-letnią dziewczynę na imprezie. Twierdzi, że stosunek był dobrowolny i że wydawała się być dziewicą, gdyż jej tampon i krew wziął za błonę dziewiczą. Teraz Syryjczyk został skazany na karę pozbawienia wolności, ale może pozostać w Szwecji po odbyciu kary.

Mężczyzna jednak odwołał się od wyroku, jak pisze lokalny dziennik Miti.

2 grudnia 2017 roku Syryjczyk był na przyjęciu dla młodych ludzi w północnej Botkyrce. Tam podstępnie zwabił do sypialni 15-letnią dziewczynę i ją zgwałcił.  Gdy przyjaciółka dziewczyny usłyszała odgłosy dobiegające z pokoju otworzyła drzwi, po czym wezwała policję i karetkę pogotowia. Po gwałcie dziewczyna miała silne bóle brzucha.

Podczas przesłuchania przez policję 23-latek twierdził, że dziewczynka, była tak pijana, że ​​ledwo można się było z nią skontaktować, i to ona rzekomo była w rzeczywistości inicjatorem seksu. Dalej twierdzi, że nie zauważył okresu dziewczyny i myślał, że jest dziewicą.

Przyjaciółka dziewczyny zeznała, że ofiara przed incydentem powiedziała jej, że ​​nie była zainteresowana 23-latkiem, ponieważ był nie był w jej typie.  W chwili gwałtu dziewczyna miała 2,0 promila alkoholu we krwi.

Gwałciciel jest obywatelem Syrii, w sierpniu 2016 roku został skazany za jazdę pod wpływem alkoholu, jazdy bez prawa jazdy. Ma też dwa wyroki za handel narkotykami.

24 stycznia 2018 r. Sąd Rejonowy w Södertörn ogłosił wyrok w sprawie o gwałtu. Syryjczyk został skazany za gwałt i narkotyki. Wyrok to dwa lata i sześć miesięcy więzienia. Zapłaci też 110 000 euro odszkodowania dziewczynie. Ponieważ prokurator nie domagał się wydalenia, może on pozostać w Szwecji po odbyciu kary.

sev

5 KOMENTARZE

  1. Co za głupie czasy że każde spojrzenie na dziewczynę to molestowanie w każdy stosunek to gwałt. Jeszcze 150 lat temu było to nie do pomyślenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ