SZWECJA: Zmasakrował siostrę kijem baseballowym, bo nie miała chusty na głowie

1

 Dziewiętnastoletni mężczyzna został oskarżony przez sąd w Blekinge za bestialski atak na swoją 14-letnią siostrę. Mężczyzna ciężko pobił ją kijem baseballowym, gdyż dziewczyna wyszła z domu bez chusty na głowie.

Do zdarzenia doszło pod koniec stycznia w domu rodziców w Karlskronie. Tego dnia, gdy doszło do pobicia, mężczyzna spotkał siostrę na mieście – wraz z matką i młodszymi siostrami. Dziewczyna nie miała hidżabu i to rozwścieczyło jej brata.

Kiedy 14-latka wróciła do domu, 19-letni brat zapytał ją: – Dlaczego nie nosiłaś chusty? Nie możesz wyjść z domu bez chusty!

Gdy nie odpowiedziała, brat wyjął kij baseballowy i kilkakrotnie uderzył nim siostrę, jednocześnie krzycząc: – Musisz nosić chustę!

Uderzał dziewczynę w ramiona, nogi i głowę. W końcu udało jej się uciec i zamknęła się w swoim pokoju, skąd wezwała policję.

Brat został aresztowany przez policję na miejscu i potwierdził podczas przesłuchania, to co się stało. Jednak nie wyjaśnił, dlaczego uderzył siostrę.

Rodzice twierdzi, jest zszokowana tym incydentem, ponieważ nigdy nie zmuszali swoich dzieci do noszenia chust na głowach.

Źródło:CZYTAJ TU

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ