Naczelny rabin Polski zapowiada w brytyjskim tygodniku, że wyjedzie z naszego kraju

7
3489
fot. oukosher.org

 „Wraz z wejściem w życie nowego prawa odmawiającego polskiego udziału w nazistowskich okropnościach wiele osób obawia się narastającego antysemityzmu” – napisał w niedzielę w The Observer  Christian Davies ,korespondent gazety w Polsce.

W artykule wypowiada się między innymi naczelny rabin Polski Michael Schudrich:W ostatnim tygodniu słyszę o większej liczbie młodych Żydów, którzy myślą o wyjeździe z Polski niż kiedykolwiek wcześniej. Niektórzy obywatele nie czują się komfortowo, żyjąc we własnym kraju – tłumaczy. Schudrich przyznał, że ostatnie kontrowersje zmusiły go także do zastanowienia się nad swoją przyszłością w Polsce:Jeśli nadejdzie taki moment, kiedy w tym kraju nie będę mógł mówić prawdy bez obaw o trafienie do więzienia, to z niego wyjadę. Ten czas nie nadszedł i będę walczył z całego serca i duszy, aby nigdy do tego nie doszło – zapowiada rabin.

osv

7 KOMENTARZE

  1. Proponuję żydku #Schudrich.jew żebyś wyjechał teraz, później możesz już nie mieć takiej możliwości! W #Poland, inaczej zwanej #Lechia, nadal obowiązuje SŁOWIAŃSKI, królewski przywilej: #DeNonTolerandisJudaeis – żadnej tolerancji dla żydów! Pamiętaj żydku: POLSKA, inaczej zwana Lechią, to terytorium #SŁOWIAN (16 kanałów krwi)! Wy żydki macie 8 kanałów krwi (niższa rasa), psujecie doskonałe DNA SŁOWIAN przebywając na naszym, od zawsze SŁOWIAŃSKIM terytorium! #okupacja.żydowskaPolski
    SŁOWIANIE wiedzą, że każdą okupację, w tym i aktualną żydowską, trzeba jak najszybciej przerwać, inaczej tak już zostałoby, a nie my Słowianie, nigdy nie możemy do tego dopuścić, żeby żyd mieszkał na świętej, pradawnej słowiańskiej ziemi!
    #SAMON=#Thot=#ŚWIATOWID=#nieśmiertelny.protoplasta.RasyBiałej.rodu SŁOWIAN! #wonżydkizPolski #freePoland
    #talmud #JurysdykcjaTalmudyczna #MordyRytualne, #oszustwa #kradzieże #pomory #pożogi #IWŚ #IIWŚ ……

  2. Schudrich,nareszcie nie będziecie be4zkarnie obrazac Polakow i siac antypolskiej nienawisci.Dażycie do sklocenia Polakow przez przekazywanie kłamliwych informacji.Od teraz będziecie za mowienie nieprawdy i szerzenie nienawisci siedziec w więzieniu.Wasza bezkarnosc skonczyla sie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ