W minioną sobotę 29-letni Włoch został aresztowany pod zarzutem postrzelenia co najmniej 6 osób we włoskim mieście Macerata,  około 200 km na wschód od Rzymu.Ofiarami są afrykańscy imigranci. Był to odwet z bestialskie zamordowanie 18-letniej Włoszki przez Nigeryjczyjka.

Atak nastąpiło kilka dni po sadystycznym morderstwie 18-letniej Pameli Mastropietro, która została zabita i pocięta na kawałki, a następnie włożona do walizek. W związku z tym przestępstwem, które miało miejsce w tym samym mieście, aresztowano Nigeryjczyka.

Około 11.00 w sobotę rano 29-letni mężczyzna poruszający się samochodem otworzył ogień z Glocka do dwóch afrykańskich migrantów w mieście Macerata. Jeden z nich został trafiony. Ale to był to dopiero początek polowania na Murzynów. Chwilę później 29-latek postrzelił innego uchodźcę, a następnie kobietę, także pochodzenia afrykańskiego.

Według The Telegraph postrzelono w sumie sześciu migrantów.
O godzinie 12. policja aresztowała podejrzanego. Według nieoficjalnych informacji jest to Luca Traini pseudonim Wilk, znany nacjonalistą z tego regionu. Policja twierdzi, że podczas jego aresztowania mężczyzna zeznał: – Wyszedłem z siłowni i w radiu, w samochodzie, usłyszałem historię zamordowanej osiemnastolatki – powiedział do karabinierom – Instynktownie wróciłem do domu, otworzyłem sejf i wziąłem pistolet. Postanowiłem zabić ich wszystkich i pomścić Pamelę, to był mój cel. Nie znałem tej dziewczyny, ale był mnie jej bardzo żal,
O zamordowaniu 18-letniej Pameli Mastropietro pisaliśmy wczoraj.

WŁOCHY: Nigeryjczyk zamordował i pokroił na kawałki 18-latkę

Zobacz również: