Porywacze zostali zatrzymani

0
fot. symboliczne Policja

Policjanci z powiatu wołowskiego ustalili i zatrzymali 3 osoby podejrzane o rozbój na dokonany jednym z mieszkańców miasta. Jak ustalili funkcjonariusze, sprawcy bili mężczyznę, a następnie zabrali mu telefon komórkowy, po czym przewieźli do innej miejscowości, gdzie przetrzymywali przez kilka godzin. Wszyscy usłyszeli już zarzuty i grozić im może teraz kara do 12 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ!  Marcin Najman zawalczy ze znanym dziennikarzem? Jest oficjalne wyzwanie!

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Brzegu Dolnym w wyniku uzyskanych informacji ustalili i zatrzymali 3 osoby podejrzane o rozbój oraz pozbawienie wolności 33-letniego mieszkańca powiatu wołowskiego. Okazali się nimi mężczyźni przebywający na terenie powiatu trzebnickiego i wołowskiego.

Podejrzani bili pokrzywdzonego i zabrali mu telefon komórkowy. Następnie przewieźli go do innej miejscowości, gdzie wbrew swojej woli był przetrzymywany przez kilka godzin.

ZOBACZ!  Przełomowe wieści ws. Iwony Wieczorek. Tajemnicze zaginięcie coraz bliżej rozwiązania

Prowadzone przez policjantów czynności operacyjne doprowadziły do ustalenia podejrzanych i ich zatrzymania. Podczas działań, dodatkowo przy jednym z mężczyzn funkcjonariusze ujawnili amfetaminę w ilości, z której można by było uzyskać kilkanaście porcji handlowych tego środka odurzającego.

W wyniku zebranego obszernego materiału dowodowego podejrzanym przedstawiono zarzuty. Grozić im może teraz kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ!  Policja apeluje do seniorów. Ostrzeż swoich bliskich, bezwzględni oszuści znów grasują

(KWP we Wrocławiu / mg)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ