– Istnieje wystarczająca ilość dowodów, aby aresztować i skutecznie skazać Hillary Clinton – stwierdził Tom Fitton, który jest dyrektorem organizacji typu watchdog – Judicial Watch.

Według Fittona dowody przeciwko niewłaściwemu stosowaniu przez Clinton informacji niejawnych są przytłaczające, podobnie jak dowody świadczące o dokonywanych przez nią przestępstwach.

Fitton mówi o tajnych informacjach Hillary Clinton, które znajdują się na laptopie Anthony’ego Weinera. Huma Abedin, zona Weinera, to prawa ręką Hillary Clinton.   Na laptopie Weinera znajduje się 2800 e-maili rządowych, które Departament Stanu powoli publikuje.

Fitton mówi, że Departament Sprawiedliwości musi rozpocząć poważne śledztwo i osądzić Hillary’ego Clinton i Humę Abedin.

Tom Fitton odniósł się do dochodzenia w sprawie Clinton jako „pozorowanego”.
– Masz skandal w Rosji, masz skandal w Bahrajnie, masz skandal w Chinach, skandal w Nigerii. Wciąż jest skandal w Benghazi! –  powiedział Fitton.
i dodał – Od pewnego czasu wiemy, że śledztwo Clintona było pozorowane i skorumpowane. Wiadomości tekstowe są kolejnym dowodem. Dochodzenie powinno zostać ponownie otwarte. Jest wiele wystarczających dowodów, aby teraz aresztować panią Clinton.

eps