Rodzice 12-letniej Rosjanki  przez wiele miesięcy gwałcili dziecko każdego dnia. Po zatrzymaniu przez policję stwierdzili zgodnie: „Chyba lepiej, żebyśmy my to robili, a nie ktoś obcy”.

34-letni ojciec gwałcił córkę podczas, gdy jej matka leżała obok nich w łóżku. Teraz podłym rodzicom  grozi po 20 lat więzienia. Oboje trafili do aresztu w Wołgogradzie, gdzie doszło do tych szokujących czynów.

Jak się okazuje dziewczynka była „niewolnicą seksualną” swoich zboczonych rodziców od grudnia 2016 do marca 2017 roku. Jej matka odpowie za torturowanie córki sztucznym penisem. Rodzice zostali pozbawieni praw opieki nad córką, co oznacza, że nigdy nie będą mogli jej wychować. Co i tak nei miało miejsca.

Matka dziewczynki, została zgwałcona w wieku 13 lat, i powiedziała policji, że jej mąż zgodził się aby  córkę „przygotowywać do dorosłego życia bo i tak ktoś ją zgwałci”. Sprawa wyszła na jaw, gdy 12-latka udała się do lekarza, ponieważ miała kłopoty z miesiączką. Lekarz odkrył, że dziewczynka nie jest dziewicą, co doprowadziło ostatecznie do ujawnienia szokującej prawdy.

Rodzice przyznali się do wielokrotnego gwałtu swojej córki. Oznajmili  policji, że zrobili, to ponieważ „lepiej dla dziecka jest, jeśli straci dziewictwo ze swoim ojcem” niż sama ma się uczyć życia seksualnego w inny sposób.

eps

Zobacz również: