WYDAWCA NEWSWEEKA: Pedofilia to sztuka

0
Redaktor pakistańskiej edycji tygodnika Newsweek stwierdził, że wykorzystywanie seksualne dzieci czasami prowadzi do powstania wybitnych dzieł sztuki. Wspomniał o tym we wtorek na Twitterze.
Fasih Ahmed, redaktor i wydawca Newsweek Pakistan, twierdził, że wykorzystywanie dzieci istniało zawsze i będzie istnieć, niezależnie od sprzeciwów czy kampanii przeciwko pedofilii.

„Seksualne wykorzystywanie dzieci będzie zawsze istnieć. Nigdy nie tego się nie wyeliminuje. Czasami prowadzi to do wspaniałej sztuki. Tak też jest w tym przypadku” – napisał Ahmed, zanim odniósł się do ruchu # MtToo w Pakistanie, który rozpoczął kampanie w sprawie gwałtu i zabójstwa 7-letniej dziewczynki. Zainab Ansari została porwana na początku stycznia w pakistańskim mieście Kasur, gdy szła na lekcje Koranu. Jej rodzice byli w tym czasie w Arabii Saudyjskiej na pielgrzymce. 7-latką, dwiema siostrami i bratem opiekowali się ciotki i wujkowie.

Dziewczynka zniknęła bez śladu. Jej ciało znaleziono dwa dni później porzucone na śmietnisku. Nosiło ślady gwałtu i tortur. We wtorek, po kilkunastu dniach o odnalezienia ciała Zainab, władze prowincji Pendżab poinformowały, że zatrzymały podejrzanego o zabójstwo 7-latki, a także siedmiorga innych dzieci. To 24-letni mężczyzna.

dess

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ